Hakkımızda

Firmamız 2012 yılında, Elektrik Güneş Panellerinin Alüminyum Çerçeveleri ve Solar Panel Montaj Sistemlerinin yerli imalatı amacı ile kurulmuştur. Alüminyum ve/veya Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik konstrüksiyonların (Çatı Ü stü ve Arazi için) dizayn ve imalat aşamalarını gerçekleştirerek sektördeki yerini almıştır.

Şuan itibariyle GES alüminyum ve çelik montaj sistemleri imalatı, alüminyum kelepçeler, solar panel alüminyum çerçeveleri, drenaj, elips, topraklama delik ve amblemi, çapaksız hassas kesim ile standart veya özel çerçeve üretimleri yapmaktayız. Ayrıca solar sistemler için 3 boyutlu bilgisayarlı modelleme hizmetleri, su pompası uygulamaları, güneş takip sistemler, EPC hizmetleri ile sektörün ihtiyaçlarına hizmet vermekteyiz.

Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır.

İşbirligi içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli degerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en o nemli gayretimiz olacaktır.

ÜRÜNLERİMİZ YERLİ MALI BELGELİDİR.